25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaPraca/HRForum Pracuj w kulturze | Konferencja we Wrocławiu

Forum Pracuj w kulturze | Konferencja we Wrocławiu

-

Zapraszamy do Centrum Historii Zajezdnia na 4. Forum „Pracuj w kulturze”, które odbędzie się 25 maja. Organizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Kultury. Konferencja po raz pierwszy odbędzie się na Dolnym Śląsku. 

Tegoroczne forum przyciągnie ponad 200 reprezentantów instytucji kultury z całej Polski. Wiodącym tematem tegorocznego wydarzenia będzie „Wdrażanie rozwiązań HR do instytucji kultury”. Będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytania dotyczące świadomego budowania zespołu i planowania zespołu.

W programie forum znajdą się inspirujące wystąpienia, rozmowy stolikowe oraz warsztaty, które dostarczą uczestnikom nowej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Forum „Pracuj w kulturze” jest projektem, który od wielu lat integruje środowisko profesjonalistów kultury w Polsce. Celem tego wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, dyskusji nad nowymi rozwiązaniami HR oraz budowanie silnej społeczności pracowników kultury.


Sprawdź KALENDARZ WYDARZEŃ, gdzie znajdziesz informacje o licznych konferencjach, targach i szkoleniach z różnych dziedzin.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!