29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneFundacja Ogólnopolski Operator Oświaty - nowe możliwości dzięki Gadu-Gadu

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty – nowe możliwości dzięki Gadu-Gadu

-

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty (OOO) dołączyła do testujących nowe funkcje komunikatora Gadu-Gadu (GG).

OOO to największy niesamorządowy organ prowadzący bezpłatne przedszkola i szkoły podstawowe w Polsce. Fundacja wspólnie z GG eksperymentuje z płatnościami i pozyskiwaniem środków na cele charytatywne i społeczne.

OOO uruchomiła swój własny numer Gadu-Gadu (44866). Umożliwia on bezpośredni kontakt z biurem prasowym oraz działem komunikacji i fundraisingu. Numer GG jest również kluczowy podczas sezonu rozliczeń podatkowych, gdy darczyńcy podają go, przekazując 1,5% PIT.

Komunikator GG większość z nas zna doskonale i wspomina z wielkim sentymentem. Kiedy tylko pojawiła się informacja, że GG ponownie chce rozpalić rozmowy polskich internautów, włączając w to również firmy i instytucje, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że chcemy stanąć w pierwszym szeregu – tłumaczy Bartłomiej Dwornik z działu komunikacji OOO. – Jesteśmy przekonani, że taki szybki kanał komunikacji będzie atrakcyjną formą kontaktu dla dziennikarzy i darczyńców. Zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają ten wyjątkowy dźwięk przychodzącej na GG wiadomości. Nie da się go pomylić z niczym innym!

Nowa wersja Gadu-Gadu, rozwijana jest przez polską spółkę Fintecom. Oferuje ona szereg rozwiązań finansowych dla użytkowników biznesowych. Fundacja OOO wykorzystuje te możliwości, wprowadzając GG Wallet jako kanał wspierania dwóch programów fundraisingowych:

  • Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
  • programu Logopeda w każdej szkole i przedszkolu.

Dzięki temu rodzice będą mogli uzyskać bezpłatne porady od pedagogów, psychologów dziecięcych i logopedów, a także zapewnić profesjonalną opiekę logopedyczną dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Firma Fintecom i Gadu-Gadu zostali oficjalnymi partnerami planowanego na ostatni weekend lipca charytatywnego streamu na platformie YouTube. Wspólnie z kanałem KronosGra, fundacja OOO zaprasza na dwudniowy maraton rozrywki i dobrych uczynków pod nazwą #MAMYNATORADĘ!. Podczas tego wydarzenia będą odbywać się rozgrywki, interakcje z widzami na żywo, konkursy i licytacje. Celem jest zebranie funduszy na profesjonalne porady logopedyczne dla Wirtualnej Poradni Pedagogicznej, a także możliwość wygrania nagród i fantów ufundowanych przez markę Gadu-Gadu.

Źródło: OOO

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!