12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneSztuczna inteligencja wkracza na nowy poziom: oto Sora, generator wideo od OpenAI!

Sztuczna inteligencja wkracza na nowy poziom: oto Sora, generator wideo od OpenAI!

-

Pamiętacie DALL-E, rewolucyjny program do generowania obrazów na podstawie opisów tekstowych? OpenAI nie zwalnia tempa i prezentuje Sorę – narzędzie, które wywraca do góry nogami świat filmów!

Wyobraź sobie, że w kilka chwil możesz stworzyć zapierający dech w piersiach film bez kamery, ekipy filmowej i kosztownego sprzętu. Wystarczy kilka słów, a Sora od OpenAI ożywi Twoją wizję, generując realistyczne klipy wideo.

Realizm, który zachwyca

Zaprezentowane przez OpenAI materiały wideo robią piorunujące wrażenie. Płynne ruchy kamery, dopracowane detale i naturalnie wyglądające postacie – Sora wyznacza nowy poziom w dziedzinie generowania treści wideo przez sztuczną inteligencję.

Obsługa Sory jest banalnie prosta. Wystarczy wprowadzić opis tekstowy sceny, a program w mgnieniu oka stworzy gotowy film. Poczuj się jak reżyser i twórz niepowtarzalne historie bez ograniczeń!

Sora to nie tylko narzędzie do tworzenia efektownych wizualizacji. Program doskonale rozumie język, co pozwala mu na interpretację podpowiedzi i tworzenie postaci wyrażających żywe emocje.

Jest jeszcze nad czym pracować

Choć Sora zachwyca możliwościami, twórcy OpenAI nie ukrywają, że program wciąż jest w fazie rozwoju. Model może mieć problemy z symulowaniem złożonych scen i rozumieniem relacji przyczynowo-skutkowych.

Sora to nie tylko imponujący pokaz technologiczny, ale też przedsmak przyszłości. Już teraz sztuczna inteligencja staje się potężnym narzędziem w rękach twórców filmów. Kto wie, jakie cuda przyniesie nam jutro?

Zobacz przykładowe nagrania wygenerowane przez Sorę:

Czy Sora zrewolucjonizuje świat filmów? Czas pokaże!

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...