10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesMarketingGigantyczna puszka i spektakularne wizualizacje | Pepsi we Wrocławiu

Gigantyczna puszka i spektakularne wizualizacje | Pepsi we Wrocławiu

Materiał promocyjny partnera

-

W centrum miasta, przy Dworcu Głównym, stanęła imponująca instalacja, która z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów.

To gigantyczna puszka Pepsi, mierząca blisko 4,5 metra wysokości i 2 metry szerokości, pokryta 320 panelami LED o łącznej wadze prawie 3 800 kilogramów.

Immersyjne doświadczenie

Nie jest to jednak zwykła puszka. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, staje się ona portalem do wirtualnego świata Pepsi. Wystarczy stanąć na specjalnie oznakowanym polu i za pomocą gestów „poruszyć” puszkę, by zanurzyć się w pulsujących cyfrowych wizualizacjach. Aplikacja zaprojektowana przez wschodzące gwiazdy interaktywnego programowania łączy możliwości środowiska Touchdesigner z silnikiem gamingowym Unreal Engine, tworząc niezwykle angażujące i robiące wrażenie efekty.

Nowa era Pepsi

Instalacja jest nie tylko atrakcją rozrywkową, ale również symbolem nowej ery Pepsi. Odświeżony branding marki, wzbogacony o elementy cyfrowe, odzwierciedla dynamikę i energię marki. Gigantyczna puszka to idealne miejsce, aby odkryć nową erę Pepsi i doświadczyć jej na własnej skórze.

Bezpłatna zabawa

Atrakcja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich, którzy chcą się bawić i czerpać radość z beztroskiej zabawy. Jedyne, co należy zrobić, to dać się ponieść pozytywnym emocjom i zanurzyć się w wirtualnym świecie Pepsi. Instalacja dostępna będzie do niedzieli włącznie.

Więcej niż tylko puszka

Gigantyczna puszka to tylko jedna z wielu atrakcji, które Pepsi przygotowała dla mieszkańców polskich miast. W najbliższym czasie w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i innych miejscowościach odbędą się liczne aktywności ambientowe. Mieszkańcy mogą wypatrywać w przestrzeniach miejskich nietypowych instalacji, takich jak immersyjna puszka czy gigantyczny basen z kulkami. Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń można znaleźć na stronie www.thirstyformore.pl.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!