20 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBiznesGrupa EFL zdobywa prestiżowy certyfikat Great Place to Work

Grupa EFL zdobywa prestiżowy certyfikat Great Place to Work

-

Grupa EFL, wiodąca firma w swojej branży, otrzymała prestiżowy certyfikat Great Place to Work. Ta nagroda, oparta na ocenach pracowników, potwierdza wysoką jakość środowiska pracy oraz zaangażowanie firmy w dobrostan zespołu. Dla Grupy EFL otrzymanie tego wyróżnienia jest ogromnym osiągnięciem, stanowiącym potwierdzenie, że jest miejscem, w którym warto pracować.

Certyfikacja Great Place to Work to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla pracodawców, które opiera się na opiniach samych pracowników. To jedyne wyróżnienie, które w pełni uwzględnia ich doświadczenia w miejscu pracy, szczególnie jeśli chodzi o relacje oparte na zaufaniu. Jest ono uznawane na całym świecie zarówno przez pracowników, jak i pracodawców.

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację, że dzięki głosom naszych pracowników zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem Great Place to Work. Cieszy nas również fakt, że tak duże grono naszych pracowników zaangażowało się w badanie. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że  inicjatywy i działania firmy znajdują uznanie w oczach naszych pracowników i czynią miejsce pracy jako jedno najlepsze w Polsce – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Grupa EFL dołączyła do grona światowych liderów, którzy tworzą przyjazne i inspirujące miejsca pracy. Otrzymanie certyfikatu Great Place to Work stanowi potwierdzenie wysokich standardów organizacyjnych, a także zaangażowania firmy w budowanie trwałych i korzystnych relacji wśród pracowników.

Kompleksowy program wellbeingowy „Be_well_at_EFL” odgrywa istotną rolę w osiągnięciu tego wyróżnienia. Grupa EFL inwestuje w dobrostan pracowników, oferując wsparcie w zakresie fizycznym i psychicznym. Program ten zapewnia kompleksową opiekę i troskę o pracowników, promując ich zdrowie i harmonię w życiu zawodowym.

Ponadto, Grupa EFL kontynuuje rozwój kompetencji zawodowych swoich pracowników poprzez różnorodne szkolenia, takie jak Akademia Managera, skierowana do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w roli kierowniczej. Programy takie jak GO Project, Mentoring i Feedback Challenge wspierają również rozwój i awans pracowników, umożliwiając im podejmowanie nowych wyzwań.

Grupa EFL konsekwentnie identyfikuje i docenia najbardziej zaangażowanych pracowników poprzez proces talentowy. Daje im możliwość dalszego rozwoju i tworzy warunki sprzyjające ich sukcesom w ramach organizacji.

Żródło: EFL

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!