23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaBiznesGrupa Selena przejmuje Imperalum, lidera portugalskiego rynku produktów bitumicznych

Grupa Selena przejmuje Imperalum, lidera portugalskiego rynku produktów bitumicznych

-

Grupa Selena, globalny producent i dystrybutor produktów chemii budowlanej, przejmuje 100% udziałów w portugalskiej spółce Imperalum. Transakcja została zatwierdzona przez portugalski urząd antymonopolowy.

Imperalum jest liderem portugalskiego rynku produktów bitumicznych. Firma produkuje membrany asfaltowe, emulsje bitumiczne, a także izolacje akustyczne i termoizolacje. Jej produkty są stosowane na liczni obiektach w Portugalii i Hiszpanii, m.in. na stadionach piłkarskich, centrach handlowych, mostach i lotniskach.

Imperalum jest dla nas idealnym partnerem. Firma ma silne pozycje na rynku portugalskim i hiszpańskim, a jej produkty są cenione przez klientów. Dzięki połączeniu sił będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze szerszą gamę produktów i rozwiązań – powiedział Sławomir Majchrowski, prezes Grupy Selena.

Przejęcie Imperalum to dla Grupy Selena strategiczny krok w rozwoju. Dzięki tej transakcji firma zyskała dostęp do nowoczesnych technologii i zwiększyła moce produkcyjne.

Grupa Selena jest liderem na polskim rynku chemii budowlanej. Jej produkty są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!