29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesHuawei prezentuje innowacje dla biznesu w Mobilnym Centrum Ekspozycyjnym

Huawei prezentuje innowacje dla biznesu w Mobilnym Centrum Ekspozycyjnym

-

W dniach 15-22 maja Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei po raz kolejny pojawi się w 4 miastach zlokalizowanych w Polsce. W ramach tegorocznego Huawei Enterprise Roadshow firma zaprezentuje swoje innowacyjne technologie pod hasłem „Digital&Green, Create New Value Together”. To wydarzenie, które przyciąga uwagę przedsiębiorców, inżynierów i wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami.

Ciężarówka pokazowa Huawei ruszy z Krakowa 15 maja i przemieści się kolejno do Warszawy, Poznania, aby zakończyć swoją trasę 22 maja we Wrocławiu w Hotelu Novotel Centrum. To świetna okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jakie rozwiązania Huawei proponuje dla biznesu.

Firma zaprezentuje przekrój swoich rozwiązań technologicznych klasy enterprise dedykowanych dla przedsiębiorstw z branży finansowej, medycznej, administracyjnej i wielu innych. Huawei pokaże między innymi swoje rozwiązania Datacom, które zdobyły tytuł lidera Magicznego Kwadrantu Gartnera 2022 dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN przedsiębiorstw. Poza tym w Mobilnym Centrum Ekspozycyjnym będzie można poznać produkty stojące za ekologicznymi centrami danych i sieciami kampusowymi Huawei. Na zwiedzających czekają także inne flagowe rozwiązania Huawei dla biznesu.

Wydarzenie to nie tylko okazja do oglądania i poznawania nowoczesnych technologii, ale również do testowania ich w praktyce w towarzystwie ekspertów i inżynierów Huawei. Dzięki wsparciu partnerów w centrum ekspozycyjnym odbędą się także warsztaty technologiczne oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Huawei zademonstruje także swoje działania dla sektora edukacyjnego, m.in. programy skierowane do studentów, takie jak ICT Academy i Seeds for the Future, a także ścieżkę kariery w Huawei i aktualne oferty zatrudnienia w firmie.

Podsumowując, Huawei Enterprise Roadshow to wydarzenie, którego nie można przegapić. To doskonała okazja, aby zobaczyć na własne oczy, jakie innowacyjne technologie proponuje Huawei i poznać możliwości, jakie oferuje dla biznesu oraz sektora edukacyjnego. Czekają na nas liczne atrakcje, warsztaty i prezentacje, a wszystko to w towarzystwie ekspertów i inżynierów.

Zwiedzanie Mobilnego Centrum jest w pełni darmowe i możliwe do odwiedzenia po wcześniejszej rejestracji na stronie: www.e.huawei.com/pl-PL/special_topic/event/2023/pl-roadshow-2023

Źródło: Huawei

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!