12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościInfinity we Wrocławiu zyskuje nowego najemcę

Infinity we Wrocławiu zyskuje nowego najemcę

-

Avenga, globalna firma inżynieryjna i konsultingowa IT, wynajęła ponad 700 mkw. powierzchni biurowej w wrocławskim biurowcu Infinity. Firma zainauguruje swoją działalność w budynku w II kwartale 2024 roku.

Avenga jest globalną firmą z ponad 4300 konsultantami IT w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Firma specjalizuje się w tworzeniu, utrzymywaniu i zapewnianiu bezpieczeństwa indywidualnie dopasowanych rozwiązań technologicznych. Jej klientami są zarówno startupy, jak i duże przedsiębiorstwa, w tym ABB, Allianz, GSK, Santander i Volvo.

W Avenga przywiązujemy dużą wagę do przestrzeni w jakiej pracujemy, spotykamy się i szkolimy. Zależy nam na tym, żeby każdy nasz pracownik i współpracownik z przyjemnością przychodził do naszego biura nawet wtedy, gdy na co dzień pracuje zdalnie. Potrzebujemy nowoczesnej przestrzeni, którą możemy indywidualnie kształtować pod kątem potrzeb i upodobań korzystających z biura osób. Biurowiec Infinity uznaliśmy za optymalny, jeśli chodzi o nasze oczekiwania związane z atmosferą, komfortem i bezpieczeństwem pracy – skomentowała Anna Szyperek, Co-Managing Director Avenga w Polsce.

Biuro Avenga w Infinity będzie mieściło się na 6. piętrze budynku. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma Colliers Poland, a wynajmującego reprezentowała firma JLL.

Infinity – nowoczesny biurowiec klasy A

Infinity to siedmiokondygnacyjny biurowiec klasy A, który oferuje łącznie 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi. Z myślą o rowerzystach powstało 128 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami.

Inwestycja zrealizowana przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, powstała zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikacji WELL Health-Safety, potwierdzającej wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

Biurowiec Infinity może poszczycić się zastosowaniem najnowszych technologii, w tym innowacyjnej platformy obsługi najemców autorstwa spaceOS. Rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza zapewniają bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom. W Infinity zostało również zaaranżowane imponujące lobby z żywą roślinnością wewnątrz. Na dachu biurowca powstały przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni.

Wśród najemców powierzchni biurowych budynku, oprócz Avenga, znajdują się m.in.: Divante, Dom Development Wrocław, ingage Poland oraz FutureMeds (firma wynajęła w Infinity przestrzeń zarówno w części handlowo-usługowej, jak i biurowej).

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...