25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaBiznesIntelektualne spacery po mieście dla wspólnoty IT

Intelektualne spacery po mieście dla wspólnoty IT

-

SOFTSWISS, czołowa międzynarodowa firma IT, zaprasza do udziału w projekcie – „Intelektualne spacery po mieście z SOFTSWISS”.

Projekt to nie tylko okazja do poznania lokalnych atrakcji Wrocławia, ale także możliwość integracji z globalną wspólnotą IT oraz lepszej adaptacji w nowym otoczeniu.

SOFTSWISS, renomowany producent oprogramowania z centrami programistycznymi w Warszawie i Poznaniu, postanowił włączyć się w letnią inicjatywę o nazwie „Intelektualne spacery po mieście z SOFTSWISS”. Firma umożliwia pracownikom zdalnym oraz lokalnej społeczności IT uczestnictwo w wycieczkach po Wrocławiu, odkrywając unikalne aspekty miasta.

Pracownicy naszej firmy mieszkają na całym świecie, mogą swobodnie przemieszczać się między krajami i wybierać wygodne miejsce pracy. Z jednej strony, przeprowadzka jest szansą, aby zobaczyć świat, zapoznać się z nową kulturą, a z drugiej – w każdym wypadku stanowi niewielki stres. Potrzebny jest czas na adaptację, żeby nowe miasto stało się dla nas znajome i bliskie. Otwierając oddział międzynarodowej firmy w innym kraju, staramy się zapoznać pracowników i ich rodziny z historią miasta i jego specyfiką kulturową. Dla nas to nieodzowny wyraz szacunku w stosunku do miejsca, które stało się domem dla naszych specjalistów, — komentuje projekt Walentina Baginia, dyrektor ds. marketingu.

Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zapoznania się z kluczowymi miejscami wrocławskiej historii i kultury. W ramach niedzielnych spotkań z przewodnikiem, uczestnicy mają okazję zwiedzić takie ikoniczne miejsca jak Ostrów Tumski, Stare Miasto, stuletnie kompleksy klasztorne oraz pierwszy w historii uniwersytet Wrocławia.

Projekt rozpoczął się w Warszawie w czerwcu i szybko zdobył popularność. Rozbudzenie zainteresowania ze strony lokalnej społeczności IT doprowadziło do kontynuacji projektu w innych kluczowych miastach IT w Polsce. Oprócz Wrocławia, wycieczki odbywają się także w Poznaniu, Gdańsku i Krakowie.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!