12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesInteligentne wózki sklepowe ZeroQs - odpowiedź na wyzwania handlu detalicznego

Inteligentne wózki sklepowe ZeroQs – odpowiedź na wyzwania handlu detalicznego

-

W 2023 roku wartość rynku inteligentnych wózków sklepowych w Polsce wyniosła 100 milionów złotych. Jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest polska spółka ZetoQs. 

Firma oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligentnych wózków sklepowych. Spółka zapewnia również wsparcie techniczne, wdrażanie rozwiązań oraz szkolenia dla pracowników sklepów.

Klienci, umieszczając produkty w koszyku, skanują kody kreskowe za pomocą wbudowanego czytnika. Cały proces zakupowy jest monitorowany przez system wagowy i wizyjny, co skutecznie zabezpiecza sieci handlowe przed kradzieżą, oszustwami czy pomyłkami klientów. Po opuszczeniu sklepu, płatność jest automatycznie pobierana z konta klienta – opisuje funkcjonalność ZeroQs, CEO spółki, Jarosław Kaczmarczyk.

W ostatnim czasie spółka ZeroQs pozyskała 2 miliony złotych finansowania. Środki te zostaną przeznaczone na dalszy rozwój technologii oraz ekspansję międzynarodową.

Inteligentne wózki sklepowe ZeroQs mają szereg zalet dla sieci handlowych. Pozwalają one na:

  • Zwiększenie wygody klientów. Klienci nie muszą stać w kolejkach do kas, a cały proces zakupowy jest bardziej intuicyjny.
  • Zmniejszenie ryzyka kradzieży. System wagowy i wizyjny w wózkach ZeroQs skutecznie zapobiega kradzieżom.
  • Zbieranie danych o preferencjach zakupowych klientów. Dane te mogą być wykorzystane do poprawy oferty sklepu i zwiększenia sprzedaży.

Spółka ZeroQs jest liderem na rynku inteligentnych wózków sklepowych w Polsce. Pozyskanie finansowania to kolejny krok w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...