29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesJarosław Dominiak - Człowiek Corporate Governance 2023

Jarosław Dominiak – Człowiek Corporate Governance 2023

-

Podczas XIII Konferencji Rada Nadzorcza, poznaliśmy laureata tytułu Człowiek Corporate Governance w Polsce. Został nim Jarosław Dominiak, Prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. 

Tytuł Człowieka Corporate Governance jest przyznawany przez honorową Kapitułę, złożoną z ekspertów rynku kapitałowego oraz dotychczasowych laureatów. Celem nagrody jest uhonorowanie jednostek, które swoją pracą przyczyniają się do rozwoju korporacyjnego środowiska w Polsce.

Jarosław Dominiak to absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz IESE Business School w Barcelonie. Ma także na swoim koncie studia podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem i zarządzania finansami. Jest inicjatorem oraz pierwszym prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Od 2000 roku Jarosław Dominiak jest stypendystą i członkiem organizacji Ashoka – Innovators for the Public. Specjalizuje się w relacjach inwestorskich i komunikacji finansowej. Pełnił również rolę przedstawiciela krajowych organizacji inwestorskich w World Federation of Investors Corp.

Jarosław Dominiak jest również wykładowcą na studiach podyplomowych relacji inwestorskich i komunikacji finansowej w SGH w Warszawie. Ponadto jest autorem wielu komentarzy i artykułów w mediach finansowych oraz członkiem Rady Giełdy w latach 2016-2017 oraz rad nadzorczych spółek publicznych.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!