niedziela, 3 marca, 2024

Jazz nad Widawą 2023. W poszukiwaniu nowych brzmień

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

W pierwszy weekend grudnia, w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Fama we Wrocławiu, odbędzie się kolejna edycja festiwalu Jazz nad Widawą.

W tym roku na scenie wystąpią trzy zespoły, które reprezentują różne oblicza jazzu.

Piątek, 1 grudnia, godz. 19:00

Skrzypek Adam Bałdych i pianista Krzysztof Dys to wirtuozi, którzy łączą jazz z elementami muzyki klasycznej i folkowej. Ich koncerty to niepowtarzalne połączenie wirtuozerii i wrażliwości. Adam Bałdych jest jednym z najwybitniejszych skrzypków jazzowych młodego pokolenia. 

Sobota, 2 grudnia, godz. 19:00

Kacper Popek Band to zespół, który eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, od jazzu do rocka. Ich muzyka to połączenie energii i kreatywności. Kacper Popek to utalentowany perkusista i kompozytor, który nie boi się wyzwań. Jego muzyka to połączenie jazzu, rocka, elektroniki i innych gatunków muzycznych.

Niedziela, 3 grudnia, godz. 19:00

Tomasz Chudyk to pianista jazzowy, który prezentuje własne kompozycje i aranżacje. Jego muzyka to połączenie jazzu z elementami muzyki klasycznej, folkowej i elektronicznej.

Festiwal Jazz nad Widawą to doskonała okazja, aby posłuchać na żywo najlepszych polskich jazzmanów. Dwa dni wspaniałej muzyki, która z pewnością zapadnie w pamięć.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY