12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaZdrowieWrocławska klinika leczenia niepłodności zaprasza na bezpłatne zajęcia

Wrocławska klinika leczenia niepłodności zaprasza na bezpłatne zajęcia

-

Stres, niczym cień, towarzyszy wielu parom starającym się o dziecko. Zamykając się w pułapce negatywnych emocji, nieświadomie oddalamy upragniony moment poczęcia.

Z pomocą przychodzi wrocławska klinika Gyncentrum, oferując bezpłatne warsztaty jogi połączone z głęboką relaksacją, stworzone z myślą o kobietach pragnących zajść w ciążę.

Pozytywna moc relaksu

Szacuje się, że u 30% par problem z poczęciem dziecka może być spowodowany przewlekłym stresem. Nadmiar adrenaliny i kortyzolu zaburza równowagę hormonalną, blokując funkcje rozrodcze i utrudniając owulację. To błędne koło, z którego trudno się wydostać.

Joga – sprzymierzeniec płodności

Doświadczone joginki, Agata Dziedzic i Justyna Pilarska, poprowadzą warsztaty, podczas których uczestniczki poznają techniki jogi i głębokiego relaksu, pomagające w redukcji stresu i napięcia. Praktyka asan poprawi uczestniczkom ukrwienie organów rodnych i wspomoże prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego.

Stres wyzwala w organizmie reakcje, które mogą utrudniać zajście w ciążę. Dlatego zachęcam do wszelkich zdrowych aktywności, które pomogą poradzić sobie ze stanami napięcia i nauczą relaksacji. Joga jest doskonałym wyborem – nie tylko wzmacnia ciało, ale także pomaga w osiągnięciu równowagi psychicznej, co może być kluczowe w procesie leczenia niepłodności” – przyznaje Paulina Pawłowska – ginekolożka specjalizująca się w leczeniu niepłodności w klinice Gyncentrum.

Warsztaty to nie tylko ćwiczenia fizyczne. To również okazja do rozmowy z ekspertką leczenia niepłodności. Doktor Paulina Pawłowska odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące płodności.

Bezpłatne zajęcia – zapisy ruszają!

Warsztaty odbędą się 17 lutego 2024 r. o godzinie 12:00 w siedzibie kliniki Gyncentrum we Wrocławiu (Plac Orląt Lwowskich 1). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego klinika prosi o wcześniejsze zapisy (mailowo infowroclaw@gyncentrum.pl lub pod numerem telefonu 606799066).

Zajęcia jogi to pierwszy krok do przełamania stresu i zwiększenia szans na poczęcie dziecka. To holistyczne podejście do problemu niepłodności, łączące w sobie troskę o ciało i umysł. Klinika Gyncentrum zapowiada kolejne bezpłatne zajęcia, m.in. z dietetykiem, lekarzem medycyny rozrodu i fizjoterapeutą.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...