25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławJoga, fitness, kino plenerowe, silent disco i wiele więcej!

Joga, fitness, kino plenerowe, silent disco i wiele więcej!

-

Hala Stulecia serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenia, które odbędą się w kompleksie w trakcie letnich weekendów. 

Co piątek i sobotę o 21:45 odbędą się niezwykłe pokazy Fontanny Multimedialnej. Ta imponująca fontanna, jedna z największych w Europie, przyciąga turystów z całego świata. Po ostatniej modernizacji prezentuje się jeszcze piękniej niż wcześniej.

Aktywność fizyczna i relaks

W każdą sobotę lipca odbędą się „Sportowe soboty”, podczas których będzie można wziąć udział w różnorodnych aktywnościach sportowych. Mini unihokej, badminton, korfball czy mini piłka nożna – uczetstnicy mogą wybrać swoją ulubioną dyscyplinę. Dodatkowo, Sala Wielofunkcyjna WCK zamieni się w wielką salę treningową, gdzie będzie można uczestniczyć w zajęciach z zumby, jogi, zdrowego kręgosłupa i fat burningu. Wszystkie treningi poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Gry planszowe i sesje RPG

Dla miłośników gier planszowych i sesji RPG przygotowano wiele atrakcji. We wszystkie lipcowe weekendy odbędą się turnieje, sesje RPG oraz konkursy dla graczy. W specjalnie przygotowanym Games Room będzie można wypożyczyć popularne tytuły takie jak Wiedźmin: Stary Świat, Frostpunk: Gra planszowa, Nemesis, Brass: Birmingham, Catan, The Thing, Talisman Harry Potter, Karak, Splendor, Wsiąść do Pociągu. Dodatkowo, zapraszamy na nocne granie, które potrwa aż do północy.

Spacery z przewodnikiem i kino pod chmurką

Przygotowano także spacery z przewodnikiem, które pozwolą poznać tajemnice kompleksu Hali Stulecia zaprojektowanego przez Maksa Berga. Uczestnicy wycieczek odkryją fascynujące ciekawostki i dowiedzą się więcej o historii tego wyjątkowego miejsca. W programie pojawi się kino plenerowe, które odbędzie się w czwartek (20 lipca) o godzinie 21:00 na Pergoli. Obejrzymy francusko-włoski dramat „Bezmiar” z udziałem Penelope Cruz w głównej roli.

Źródło: Hala Stulecia

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!