23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaKulturaJohn Porter & Friends - Vertigo Summer Blues Festival we Wrocławiu

John Porter & Friends – Vertigo Summer Blues Festival we Wrocławiu

-

Jeden z najpopularniejszych polsko-brytyjskich bluesmanów, John Porter, wraz ze swoim zespołem, wystąpi podczas niezwykłego wydarzenia muzycznego – Vertigo Summer Blues Festival we Wrocławiu.

Koncert odbędzie się w najbliższą środę, 9 sierpnia, na zielonym tarasie Wroclavii. Podczas występu, John Porter & Friends zabierze nas w muzyczną podróż po największych hitach, które zdobyły uznanie i szacunek przez 50 lat artystycznej działalności Portera. W repertuarze znajdą się zarówno klasyczne kompozycje z albumu „Helicopters”, jak i wyjątkowe utwory z udziałem innych znanych artystów, takich jak Anita Lipnicka, Wojtek Mazolewski czy Adam Nergal Darski.

W repertuarze koncertu we Wroclavii znajdą się utwory z całej kariery Johna Portera. To gratka nie tylko dla miłośników bluesa, ale także dla osób ceniących sobie różnorodność muzycznych aranżacji, których podstawą jest bogate doświadczenie artysty, tworzącego od lat 70 – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

John Porter to nie tylko utalentowany bluesman, ale również artysta, który potrafił tworzyć magiczną chemię na scenie z innymi muzykami. W ciągu swojej długiej kariery muzycznej występował wspólnie z takimi legendami polskiej sceny muzycznej jak Grzegorz Ciechowski, Kayah, Kora, a także z zespołami Chłopcy z Placu Broni i Oddział Zamknięty. Jego występy zawsze wywołują emocje i podziw u słuchaczy.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!