25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaBiznesJOOP! dołącza do grona najemców Wrocław Fashion Outlet

JOOP! dołącza do grona najemców Wrocław Fashion Outlet

-

Centrum outletowe Wrocław Fashion Outlet ma nowego najemcę – markę JOOP!

Salon marki JOOP! zlokalizowany we Wrocław Fashion Outlet zajmuje powierzchnię 267 m2. W ofercie JOOP! znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i odzież casualowa, a także akcesoria idealnie zwieńczające każdą stylizację. Z okazji otwarcia na klientów salonu czekały oferty specjalne.

Marka dołączyła też do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Outlet, Fashion Club, w którym kupujący uzyskują dostęp do unikatowych usług i ofert specjalnych oraz mają możliwość otrzymać zwrot w postaci 5% wartości paragonu, a zebraną kwotę mogą wykorzystać w postaci zniżek przy kolejnych zakupach.

Ogromnie cieszy nas powiększenie oferty Wrocław Fashion Outlet o markę JOOP! Fakt, że pierwszy jej salon na Dolnym Śląsku został otwarty właśnie w naszym centrum to dla nas nie tylko powód do radości, ale też potwierdzenie silnej pozycji Wrocław Fashion Outlet na rynku centrów handlowych. Stawiamy na współpracę z markami premium, dzięki czemu możemy zaoferować mieszkańcom Wrocławia i okolic wyjątkową ofertę zakupową”, zaznacza Teresa Pieczonka, Leasing Director Wrocław Fashion Outlet.

Historia marki JOOP! sięga 1978 roku, kiedy to niemiecki projektant Wolfgang Joop założył firmę o swoim nazwisku. Dzięki doskonałej jakości i staranności wykonania oferowanych produktów, marka szybko zdobyła uznanie i stała się jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych niemieckich marek luksusowych na świecie. JOOP! wyróżnia się wyczuciem piękna, stylem i dbałością o detale. Ich oferta skierowana jest do osób, które pragną wyrazić swoją osobowość poprzez ubrania, zachowując jednocześnie elegancję i wygodę.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!