25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaSportJuż w najbliższą niedzielę startuje bieg wirtualny Poland Business Run 2023

Już w najbliższą niedzielę startuje bieg wirtualny Poland Business Run 2023

-

To niezwykła okazja do aktywności, wsparcia charytatywnego oraz sportowej rywalizacji na swoich własnych zasadach. Poznajcie szczegóły tego niesamowitego wydarzenia!

Wirtualny bieg PBR 2023 startuje 3 września, w godzinach od 00:00 do 20:00. Każdy może pokonać 4 km na dowolnie wybranej trasie. Można biegać, iść, używać wózka, kijków nordic walking lub bieżni stacjonarnej. Każda drużyna ma swobodę ustalania kolejności startu dla swoich zawodników, a co więcej, nie muszą oni biec w tym samym czasie ani miejscu. Dzięki temu wszyscy członkowie zespołu mogą dostosować bieg do swoich grafik i preferencji.

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować swój start. Następnie korzystamy z aplikacji biegowej z funkcją GPS lub zegarka, aby udokumentować swój bieg. Po zakończeniu 4 km, robimy zrzut ekranu z aplikacji lub zegarka, na którym widoczny będzie nasz czas i dystans. Następnie wprowadzamy swój wynik do aplikacji Poland Business Run. Wynik należy zgłosić najpóźniej do 4 września o 11:59.

Każdy uczestnik otrzyma wirtualny medal do podzielenia się w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy w historii biegu, ponad 36 000 biegaczy otrzyma unikalny medal w formie NFT.

Pamiętajmy, że biegając pomagamy beneficjentom Fundacji Poland Business Run – osobom z niepełnosprawnością ruchową i po mastektomii.

Źródło: Poland Business Run

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!