29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławK-Weekend - poznaj koreańską kulturę i tradycję

K-Weekend – poznaj koreańską kulturę i tradycję

-

Jesteś fanem koreańskiej kultury? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na K-Weekend, który odbędzie się w dniach 28 i 29 października na wrocławskim lotnisku.

Podczas wydarzenia będzie okazja do obejrzenia pokazów tanecznych, spotkania z influencerką Mijin Mok, zwiedzania lotniska i obejrzenia filmu Minari.

W sobotę odbędzie się szereg pokazów tanecznych, w tym występ Majesty Dance Team, Hae-eo-hwa Korean Fan Dance Team i Wrocławskiej Akademii Taekwon-do.

Ponadto zapraszamy na spotkanie z Mijin Mok, influencerką i autorką książki „7736 km. Pomiędzy Koreą Południową a Polską”. Mijin Mok opowie o podobieństwach łączących obydwa kraje i poprowadzi także otwarte warsztaty z koreańskiej kaligrafii.

Dodatkowo będzie okazja aby zwiedzić lotnisko i dowiedzieć się więcej o jego funkcjonowaniu. W hali odlotów i przylotów będzie otwarta strefa gastronomiczna z koreańskimi przekąskami.

W niedzielę w hali przylotów i odlotów będzie można obejrzeć film Minari, który opowiada o losach koreańskiej rodziny goniącej za „amerykańskim snem”.

Do lotniska można dojechać komunikacją miejską liniami 106, 129 i P. W niedzielę organizatorzy zapewniają bezpłatny parking na terenie lotniska.

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!