27.7 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławKaufland zaprasza na rodzinne święto zwierząt

Kaufland zaprasza na rodzinne święto zwierząt

-

W sobotę 30 września 2023 r. Kaufland organizuje w dwóch sklepach w Polsce (Warszawa-Piastów i Wrocław) wydarzenie z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

W programie m.in. bezpłatne konsultacje ze specjalistami, strefa zabawy dla czworonogów, pokazy i degustacje. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, trenerem i weterynarzem. Behawiorysta udzieli porad dotyczących zachowania zwierząt, trener pomoże w nauce podstawowych komend, a weterynarz udzieli informacji na temat zdrowia i żywienia czworonogów.

Dla miłośników aktywnego spędzania czasu z pupilami przygotowano strefę zabawy. Czworonogi będą mogły pobawić się na przestronnym wybiegu. W programie wydarzenia przewidziano również pokazy umiejętności specjalnie wyszkolonych psów. Na miejscu będzie można również spróbować produktów spożywczych dla zwierząt.

Światowy Dzień Zwierząt to również okazja do pomocy zwierzętom bezdomnym. W trakcie wydarzenia będzie można przekazać datek na rzecz lokalnego schroniska. W zamian za datek będzie można otrzymać zawieszkę z wygrawerowanym imieniem zwierzaka.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 września 2023 r. w godz. 10-16 w następujących lokalizacjach:

  • Warszawa-Piastów, ul. Warszawska 1
  • Wrocław, ul. Bardzka 1a

Źródło: Kaufland

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!