26.2 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBiznesKaufland zdobył Złoty Laur Klienta 2023 za świeżość

Kaufland zdobył Złoty Laur Klienta 2023 za świeżość

-

Kaufland zdobył Złoty Laur Klienta 2023 za najwyższą jakość i świeżość produktów w trzech kategoriach: owoce i warzywa, produkty z lady oraz pieczywo. Nagroda jest potwierdzeniem zaangażowania sieci w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości.

Aby zapewnić najwyższą jakość produktów świeżych, Kaufland dba o staranny dobór dostawców, bezpieczny transport, przechowywanie i ekspozycję towaru. Pracownicy sieci dokonują wieloetapowej kontroli artykułów, która zaczyna się jeszcze przed przyjęciem towaru w magazynie. Kaufland regularnie rozwija również współpracę z regionalnymi dostawcami, skracając drogę, jaką produkty muszą pokonać zanim trafią do sklepu.

Szeroki wybór produktów świeżych

Sieć oferuje szeroki wybór produktów świeżych, pochodzących ze sprawdzonych upraw i hodowli. W ciągu roku oferta lady obsługowej obejmuje ponad 100 rodzajów wędlin, 60 rodzajów serów z różnych regionów Polski i Europy, 40 rodzajów świeżego mięsa i wyrobów mięsnych oraz różnorodne przekąski. W obszarze owoców i warzyw Kaufland zapewnia klientom przez cały rok ponad 500 różnych odmian artykułów. Konsumenci mogą liczyć także na duży wybór pieczywa, który obejmuje regionalne chleby, bułki, słodkie i słone wypieki.

Kampania „Gdzie przebojową świeżość mam”

Nagroda jest elementem drugiej odsłony kampanii marketingowej Kaufland realizowanej pod hasłem „Gdzie przebojową świeżość mam”. Kampania podkreśla istotę oferowania klientom wysokojakościowych produktów. Głównymi bohaterami kampanii są artykuły spożywcze reprezentujące poszczególne, wysoko ocenione kategorie produktowe. Spoty są obecne zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych oraz pozostałych kluczowych kanałach komunikacji cyfrowej Kaufland. Kreacje są dostrzegalne również w sklepach – w materiałach POS, gazetkach promocyjnych, aplikacji mobilnej Kaufland, a także na dedykowanej stronie internetowej.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!