niedziela, 3 marca, 2024

KGHM Polska Miedź S.A. zostaje strategicznym sponsorem Opery Wrocławskiej

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

W połowie maja bieżącego roku Opera Wrocławska i spółka Skarbu Państwa KGHM Polska Miedź S.A. podpisały umowę sponsorską. Kontrakt ma obowiązywać przez 12 miesięcy.

KGHM Polska Miedź S.A. od dawna jest aktywnym i cenionym mecenasem sportu, kultury i sztuki w Polsce. Spółka angażuje się zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym, wspierając organizacje i inicjatywy. KGHM Polska Miedź S.A. jest światowym liderem w produkcji miedzi, srebra i przetwórstwie cennych surowców mineralnych. Od wielu lat wspiera również Operę Wrocławską.

Dla naszego teatru to znaczące wsparcie  na realizację planów artystycznych i kolejnych imponujących spektakli – mówi Izabela Kurc – Kuriata, p. o. dyrektora Opery Wrocławskiej. – Dbamy o relacje z naszymi partnerami, a w ramach umów sponsorskich zapewniamy pakiet atrakcyjnych świadczeń, które podnoszą prestiż i zwiększają widoczność marki – dodaje.

Z wachlarza przywilejów sponsorskich, jakie nabywa partner opery, warto wymienić szeroką ekspozycję logo sponsora na wszystkich materiałach cyfrowych i analogowych oraz w mediach własnych teatru, umieszczenie tabliczki z nazwą Sponsora na wybranych fotelach na widowni, a nawet personalizowaną projekcję na gmachu.

Opera Wrocławska jest jednym z największych i najważniejszych teatrów operowych w Polsce.

Źródło: Opera Wrocławska

NAJNOWSZE

POLECAMY