31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaKulturaKino na Horyzoncie | Bezpłatne pokazy filmowe we Wrocławiu

Kino na Horyzoncie | Bezpłatne pokazy filmowe we Wrocławiu

-

Wrocław Fashion Outlet zaprasza na kolejną odsłonę cyklu plenerowych pokazów filmowych „Kino na Horyzoncie”.

To okazja, aby przed festiwalem mBank Nowe Horyzonty obejrzeć na dużym ekranie oscarowe produkcje w atmosferze wakacyjnego relaksu i festiwalowego klimatu.

Cztery filmowe perełki

Tegoroczna edycja Kina na Horyzoncie zapowiada się niezwykle interesująco. Na widzów czekają starannie wyselekcjonowane filmy, które zyskały uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

22 czerwca będzie można obejrzeć „Najgorszego człowieka na świecie” – norweską komedię romantyczną nagrodzoną Oscarem za najlepszy scenariusz oryginalny. 29 czerwca na ekranie pojawią się „Bracia ze stali” – mroczny thriller psychologiczny z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem w rolach głównych. 6 lipca widzowie będą mogli zanurzyć się w świecie wzruszającej historii o relacji ojca z wnuczką w filmie „C’mon C’mon”. 13 lipca natomiast czeka ich podróż do słonecznej Sycylii z filmem „Bezmiar”.

Nie tylko kino!

Seansy filmowe to nie jedyna atrakcja „Kina na Horyzoncie”. Organizatorzy przygotowali dla widzów również szereg dodatkowych wydarzeń, które umilą czas oczekiwania na projekcje.

Już od godziny 20:00 przed ekranem będzie można poczuć festiwalowy klimat, słuchając koncertów na żywo. 22 czerwca wystąpi Anna Nguyen, 29 czerwca Paulina Cynkar, 6 lipca ponownie Anna Nguyen, a 13 lipca Ola Turoń.

Dodatkowo na widzów czeka quiz filmowy z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów wydarzenia i marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet.

Wakacje w kinie

Wszystkie pokazy filmowe odbędą się w specjalnie przygotowanej strefie przy Wrocław Fashion Outlet. Dla widzów przygotowano wygodne leżaki, a na miejscu będzie można również rozłożyć kocyk.

Kino na Horyzoncie to idealna propozycja dla wszystkich miłośników kina, którzy chcą spędzić letni wieczór w wyjątkowej atmosferze.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!