12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneŚwidnicaKlub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej

Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej

-

Seniorzy w gminie Świdnica są aktywni, bezpieczni i ciekawi świata. Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej to miejsce, gdzie osoby starsze mogą rozwijać swoje zainteresowania i utrzymywać kontakt ze światem.

Dzięki współczesnym technologiom seniorzy mają możliwość odkrywania nowych obszarów i utrzymywania aktywności społecznej. Coraz więcej osób starszych korzysta z internetu, społecznościowych platform, czytników e-booków i innych narzędzi, które umożliwiają dostęp do informacji.

Seniorzy zrzeszeni w Klubie ABC Seniora posiadają bogate doświadczenie życiowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Interesują się różnorodnymi tematami, takimi jak historia, sztuka, literatura, polityka, nauka czy podróże. Świadomość własnego wieku i życia jeszcze bardziej motywuje ich do zgłębiania tajemnic świata.

Podczas ostatniego wyjazdu członkowie Klubu ABC Seniora zwiedzili światową wystawę MONET & Impresjoniści we Wrocławiu. To niezwykłe doświadczenie, które dostarczyło rozrywki wszystkim uczestnikom niezależnie od wieku. 

Seniorzy z Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej zachęcają wszystkich, a zwłaszcza swoich rówieśników, do uczestnictwa w aktywnościach społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Są przekonani, że takie zaangażowanie przynosi wiele korzyści zarówno seniorom, jak i społeczności wokół nich.

W gminie Świdnica istnieje wiele miejsc, gdzie seniorzy mogą realizować swoje pomysły, a jednym z nich jest Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach 14.00-19.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z pracownikami GOPS pod numerami telefonu 748521226 wew. 110,112.

Źródło: UG Świdnica

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...