10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaKulturaKoncert dedykowany pamięci Romana Kołakowskiego

Koncert dedykowany pamięci Romana Kołakowskiego

-

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 11 czerwca w Impart Centrum we Wrocławiu. Strefa Kultury Wrocław przygotowała koncert dedykowany pamięci Romana Kołakowskiego, który jest okazją do odkrycia jego mniej znanych satyrycznych utworów. To nie tylko celebracja twórczości artysty, ale także możliwość zaprezentowania laureatów ogólnopolskiego konkursu.

W ramach wyjątkowego wydarzenia „Schola libertatis”, odbędzie się spotkanie absolwentów szkoły średniej, którzy podzielili się różnymi losami. Niektórzy odnieśli sukces dzięki własnej pracy, inni dzięki znajomościom, a niektórzy byli zmuszeni do emigracji. Są również tacy, którzy pozostali mentalnie na etapie szkoły średniej, żyjąc jedynie wspomnieniami. Wszyscy uczestnicy mają jednak wspólną cechę – poczucie humoru i umiejętność patrzenia na świat z przymrużeniem oka.

Dzień wcześniej w Impart Centrum odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Romana Kołakowskiego. Podczas festiwalu odbędzie się konkurs, którego finał zostanie zaprezentowany podczas koncertu galowego 11 czerwca. Laureaci konkursu będą mieli okazję zaprezentować utwory, które zgłosili na przesłuchania. W ramach festiwalu, planowane są także warsztaty z artystami Teatru Piosenki, które rozpoczną się o godzinie 11:00 w Impart Centrum. Głównym celem tego wydarzenia jest promowanie twórczości Romana Kołakowskiego, wspieranie uzdolnionej młodzieży, integracja środowiska artystycznego oraz wymiana doświadczeń.

Źródło: Strefa Kultury Wrocław

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!