niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaKulturaKoncert dla ludzi i psów z dźwiękami 432 Hz

Koncert dla ludzi i psów z dźwiękami 432 Hz

-

reklama

Strefa Kultury Wrocław zaprasza 26 września do Firleja na wyjątkowy projekt „Ężi relax dźwiękiem”. Koncert to wydarzenie kulturalne skierowane do ludzi oraz ich przyjaciół, braci mniejszych – psów.

Podczas koncertu uczestnicy będą mogli doświadczyć wyjątkowego spotkania z dźwiękiem mis i gongów oraz handpana, które poprzez swoje subtelne oddziaływanie w procesie równoważenia energii w ciele będzie prowadzić umysł do wyciszenia i relaksu.

Częstotliwość 432 Hz jest cicha, spokojna, klarowna, zwyczajnie przyjemna. A przede wszystkim jest dźwiękiem naturalnym, harmonijnym, jest głosem Wszechświata, ma właściwości uzdrawiające.

Martyna Trzmiel, organizatorka i główna autorka wydarzenia, od szesnastego roku życia gra na perkusji, a od dziecka zajmuje się tematem kynologii. Od wielu lat z powodzeniem prowadzi hotel oraz szkołę dla psów, od przeszło 4 lat jest dogoterapeutką.

Źródło: Strefa Kultury Wrocław

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...