12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościKonferencja Reaktywacja nieruchomości - trwają zapisy

Konferencja Reaktywacja nieruchomości – trwają zapisy

-

Już po raz 10 przedstawiciele rynku nieruchomości wspólnie z przedstawicielami samorządów spotkają się na Konferencji Reaktywacja nieruchomości. Uczestnicy będą dyskutować na temat nadawania nowego życia budynkom oraz nad kierunkami rozwoju miast i gmin w oparciu o strategię rewitalizacji. Konferencja odbędzie się 30 maja.

Konferencja Reaktywacja nieruchomości to ogólnopolski cykl debat na temat rewitalizacji, modernizacji i zmiany przeznaczenia istniejącej zabudowy. Prelegenci zaprezentują analizy i raporty z rynku, odbędą się panele dyskusyjne jak również cześć Q&A.

Nie zabraknie także czasu na rozmowy w kuluarach. Gośćmi specjalnymi będą: Marek Zuber, Wojtek Ławniczak oraz Kacper Nosarzewski, których prezentacje będą punktem wyjścia do szerszej dyskusji.

Gospodarzem wydarzenia jest Jelenia Góra. Konferencja odbędzie się w Zdrojowym Teatrze Animacji, który od blisko 200 lat jest miejscem spotkań dla ważnych wydarzeń kulturalno – społecznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: www.nieruchomosci.orange.pl/wydarzenia/show/15

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...