12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneŚwidnicaŚwidnica zaprasza fotografów do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”

Świdnica zaprasza fotografów do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”

-

Świdnicki magistrat zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”.

Konkurs odbywa się już po raz ósmy i jest doskonałą okazją, aby podzielić się swoimi fotografiami, które uchwyciły wyjątkowy klimat świąt Bożego Narodzenia w tym pięknym mieście.

Wszystkie zdjęcia muszą zostać wykonane w Świdnicy w okresie od 6 grudnia 2023 r. do 7 stycznia 2024 r. Mogą przedstawiać osoby, przedmioty, budynki lub inne obiekty, ale muszą mieć wyraźny akcent świąteczny. Zdjęcia mogą być zabawne, portretowe, panoramiczne lub w innym dowolnym stylu.

Uczestnicy konkursu mogą zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia. Zgłoszenia należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 7 stycznia 2024 r.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 11 stycznia 2024 r. o godz. 18:00 w wieży ratuszowej w Świdnicy. Zdjęcia nagrodzonych fotografii zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. Zwycięzcy konkursu otrzymają bony o łącznej wartości 1000 zł.

Źródło: UM Świdnica

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...