12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławWrocławscy wolontariusze znowu powalczą o tytuł Ośmiu Wspaniałych

Wrocławscy wolontariusze znowu powalczą o tytuł Ośmiu Wspaniałych

-

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w 30. edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych”.

Konkurs „Ośmiu Wspaniałych” to prestiżowe wyróżnienie dla młodych wolontariuszy, którzy działają na rzecz potrzebujących. W tym roku, po raz kolejny, laureaci z Wrocławia będą reprezentować nasze miasto w etapie ogólnopolskim.

Do udziału w konkursie można zgłaszać uczniów, którzy w roku szkolnym 2022/2023 aktywnie działali jako wolontariusze w ramach szkolnych grup, kół lub organizacji pozarządowych. Zgłoszenia w kategorii indywidualnej oraz grupowej przyjmowane będą do 16 lutego 2024 r. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.wolontariat.wroclaw.pl.

Drugim etapem konkursu będą spotkania kandydatów i reprezentantów nominowanych grup z Jury konkursu, które wyłoni wyróżnionych i laureatów w poszczególnych kategoriach. Podsumowanie konkursu odbędzie się na uroczystym spotkaniu połączonym z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

W ubiegłym roku, tytuł jednej z Ośmiu Wspaniałych Polski otrzymała Małgorzata Obodiak, uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Źródło: WCRS

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...