25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaEkologiaKonsultacje Społeczne w Polkowicach | Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

Konsultacje Społeczne w Polkowicach | Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

-

Gmina Polkowice zaprasza mieszkańców do aktywnego udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP).

Dokument ma kluczowe znaczenie dla poprawy jakości życia mieszkańców oraz dbałości o środowisko naturalne. Plan koncentruje się na mieszkańcach, zrównoważonym rozwoju transportu i ekologicznych środkach komunikacji.

Cele strategiczne SUMP obejmują wprowadzenie rozwiązań Smart City, uruchomienie połączeń kolejowych, poprawę komfortu życia i bezpieczeństwa użytkowników dróg oraz promocję alternatywnych środków transportu, takich jak rower i piesze wędrówki.

Aby wziąć udział w konsultacjach, mieszkańcy mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej gminy Polkowice. Formularz można również przesłać drogą elektroniczną na adres konsultacje.sump@gmina.polkowice.pl, lub wysłać pocztą na adres Urzędu Gminy Polkowice. Istnieje także możliwość uczestnictwa osobiście podczas dyżurów konsultanta w siedzibie urzędu lub w specjalnie przygotowanej sali konferencyjnej.

Konsultant będzie pełnił dyżur w terminach:

  • 5 czerwca 2023 r. (poniedziałek) w godzinach 11-13 oraz 15.30-17.30
  • 15 czerwca 2023 r. (czwartek) w tych samych godzinach.

Konsultacje społeczne projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Gminy Polkowice potrwają do 16 czerwca 2023 r. To okazja dla mieszkańców, aby wypowiedzieć się na temat przyszłości mobilności w mieście. Gmina Polkowice oczekuje na cenne uwagi i sugestie, które przyczynią się do stworzenia jeszcze bardziej zrównoważonego i przyjaznego środowisku miejsca zamieszkania.

ŹródłoUG Polkowice

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!