niedziela, 3 marca, 2024

Koordynator szerokopasmowy w Gminie Polkowice

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Burmistrz Polkowic, Łukasz Puźniecki, reaguje na rosnące zainteresowanie społeczne dostępem do szybkiego Internetu w gminie. W odpowiedzi na pytania i wątpliwości mieszkańców, powołuje gminnego koordynatora szerokopasmowego.

Roman Przydatek, nowo powołany koordynator szerokopasmowy, pełni kluczową rolę w rozwiązaniu kwestii dostępu do sieci światłowodowej. Jest on głównym źródłem informacji dla mieszkańców oraz reprezentuje samorząd w sprawach telekomunikacyjnych i rozwoju sieci szerokopasmowych.

Mieszkańcy Gminy Polkowice poszukują konkretnych informacji dotyczących daty uruchomienia usług szerokopasmowych, w tym dostępu do szybkiego Internetu. W związku z realizacją wielu niezależnych inwestycji na terenie gminy, istnieje potrzeba koordynacji i zapewnienia spójnych informacji.

Koordynator Przydatek ma także istotną rolę w zbieraniu wiarygodnych informacji dla Ministerstwa Cyfryzacji. Dzięki jego pracy, projektowane inicjatywy na poziomie centralnym będą lepiej dopasowane do realnych potrzeb mieszkańców.

Źródło: UG Polkowice

NAJNOWSZE

POLECAMY