31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaSportWarszawa znów stolicą światowego chodu!

Warszawa znów stolicą światowego chodu!

-

5 maja odbędzie się trzecia edycja prestiżowego wydarzenia sportowego – Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup.

To nie tylko znakomite zakończenie majówki, ale także wydarzenie o dużym prestiżu, w którym wezmą udział światowe gwiazdy chodu sportowego. Firma WeNet, będąca partnerem imprezy, dołącza do inicjatywy już po raz kolejny. W tym roku partnerem technologicznym Warsaw Race Walking Cup jest spółka WebWave, będąca częścią Grupy WeNet. W ramach współpracy firma zaprojektowała dla wydarzenia stronę internetową walkingkorzeniowski.com, która umożliwia rejestrację zawodników i zawodniczek z całego świata.

Wierzymy, że dbanie o balans we wszystkich sferach życia przynosi wiele korzyści, nie tylko dla jednostki, ale także dla społeczeństwa jako całości. Dlatego też staramy się tworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu tej równowagi i inspirujemy innych do podążania tą drogą – komentuje Robert Korzeniowski.

Trzecia edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup odbędzie się w ramach prestiżowego cyklu Race Walking World Tour Gold. Zawodnicy będą rywalizować tradycyjnie na dystansie 20 kilometrów oraz po raz pierwszy na dystansie dwukrotnie krótszym. Podobnie jak w poprzednich latach, zawody będą miały charakter międzynarodowy, a na starcie pojawi się wielu utytułowanych zawodników z całego świata. Dla wielu z nich będzie to okazja do poprawy rekordów osobistych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej rywalizacji.

Warszawski mityng, który odbywa się dwa tygodnie po Drużynowych Mistrzostwach Świata w Antalyi, będzie okazją do uzyskania kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. 

Organizator: Fundacja Roberta Korzeniowskiego
Miejsce: Stare Miasto w Warszawie

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!