10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesMarketingKuba Błaszczykowski i Rossmann promują samoakceptację

Kuba Błaszczykowski i Rossmann promują samoakceptację

-

Kuba Błaszczykowski, legenda polskiego futbolu, staje się twarzą kampanii Rossmanna promującej ideę self-care i samoakceptacji.

W najnowszym spocie piłkarz dzieli się swoimi refleksjami na temat dbania o siebie i zachęca do afirmacji własnej wartości.

Misja Rossmanna: kochać siebie na co dzień

Kampania Rossmanna opiera się na haśle „Inspirujemy i wspieramy w tym, by kochać siebie na co dzień”. To wezwanie do celebrowania codziennych chwil i dbania o własne samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Łazienka jako oaza relaksu

Szczególne znaczenie w kampanii odgrywa łazienka, postrzegana jako prywatna przestrzeń, w której możemy zwolnić i skupić się na sobie. Błaszczykowski zachęca do przekształcenia codziennych czynności pielęgnacyjnych w rytuał self-care.

„Akceptuję wszystkie swoje blizny”

Były reprezentant Polski otwarcie mówi o swoich doświadczeniach i podkreśla znaczenie samoakceptacji. „Akceptuję wszystkie swoje blizny. Te widoczne i te głębsze. Nauczyłem się akceptować siebie. Lubię to.” – wyznaje Błaszczykowski.

Inspiracja dla młodszych i starszych

Kuba Błaszczykowski, znany ze swojej wytrwałości, ambicji i zaangażowania, staje się wzorem do naśladowania dla wielu osób. Piłkarz, który mimo trudnego dzieciństwa osiągnął ogromny sukces, udowadnia, że każdy może pokonać przeciwności losu i pokochać siebie.

Kampania Rossmanna to nie tylko piękne zdjęcia i chwytliwe hasła. To głęboka refleksja nad istotą self-care i zachęta do budowania pozytywnej relacji z samym sobą.

ŹródłoRossmann

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!