25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaKulturaKursy mistrzowskie pianistyki i niezapomniane koncerty

Kursy mistrzowskie pianistyki i niezapomniane koncerty

-

W imieniu organizatora, londyńskiej fundacji SIMA Classic, informujemy o rozpoczęciu kursów mistrzowskich SIMA Masterclass w Akademii Rycerskiej.

Wydarzenie zgromadziło znakomitości ze świata pianistyki, w tym profesorów Piotra Palecznego, Dmitriego Alexeeva, Jianing Konga, Vivian oraz młodych artystów z różnych stron świata. Przez cały tydzień będą mieli oni okazję doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów. W kursach weźmie udział również dwóch utalentowanych studentów z Polski. Studiują oni w renomowanej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, zdolni polscy pianiści otrzymali wsparcie umożliwiające udział w tych prestiżowych kursach.

Otwarte przesłuchania i finałowy koncert

Od 26 czerwca do 30 czerwca o godzinie 19:00 na Sali Królewskiej odbędą się codzienne otwarte przesłuchania uczestników wydarzenia. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do bezpłatnego udziału w tych wyjątkowych przesłuchaniach. Natomiast 1 lipca odbędzie się koncert finałowy, który będzie zwieńczeniem całego wydarzenia. Bilety na ten niezwykły koncert są dostępne w cenie 10 zł w Galerii Satyrykon oraz przed rozpoczęciem koncertu.

Partnerzy SIMA Classics Masterclass

Wydarzenie SIMA Classics Masterclass cieszy się wsparciem wielu renomowanych partnerów. Wśród nich znajdują się Legnickie Centrum Kultury, Yamaha Europe, Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy oraz Hotel Gwarna w Legnicy. Dzięki tej wartościowej współpracy, SIMA Masterclass może zaoferować niezapomniane doświadczenie muzyczne i rozwój dla utalentowanych pianistów.

Źródło: Legnickie Centrum Kultury

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!