niedziela, 3 marca, 2024

Ladies Day i Dzień Wolności na wrocławskich Partynicach – stylowa niedziela pełna emocji

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

W najbliższą niedzielę na Partynicach odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które przyciągnie uwagę wszystkich miłośników elegancji i emocji wyścigowych. Będziemy mieć okazję do podziwiania zapierających dech w piersiach gonitw, ale także do świętowania kobiecej elegancji.

Program sportowy wypełniony jest wieloma atrakcjami. Zaplanowano aż 10 wyścigów, w tym dwie najważniejsze płaskie gonitwy sezonu 2023 na wrocławskim torze. Międzynarodowa obsada gwarantuje niezwykłe widowisko sportowe, które na pewno dostarczy wielu emocji.

Nie tylko wyścigi będą przyciągać uwagę uczestników Ladies Day. Organizatorzy przygotowali również konkurs dla Pań na najbardziej stylową kreację. To doskonała okazja, by zaprezentować się w wyjątkowy sposób i podbić serca jurorów. Ponadto, dla wszystkich miłośników koni przewidziano pokazy konne oraz możliwość przejażdżek na kucykach. Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalną strefę animacji z bogatym programem.

Na Partynicach pojawią się również motywy nawiązujące do rocznicy Dnia Wolności 4 czerwca z 1989 roku. Na sędziówce będzie można zobaczyć wielkoformatowy wydruk słynnego zdjęcia Tadeusza Mazowieckiego, pierwszego niekomunistycznego premiera, w charakterystycznym geście Victorii. Dyrektor Jerzy Sawka, trzymając flagę z hasłem „Dzień Wolności”, wjedzie na tor konno, co będzie wyjątkowym momentem podczas uroczystego otwarcia.

Wieczorem, po zakończeniu wyścigów, na uczestników Ladies Day czeka specjalny koncert. Partnerem tego dnia jest Babie Lato Partynice, a gwiazdą wieczoru będzie Ania Nguen wraz z zespołem. Jej repertuar, stylizowany na lata 40. i 50., przeniesie wszystkich w magiczną atmosferę tamtych czasów.

Źródło: Wrocławski Tor Wyścigów

NAJNOWSZE

POLECAMY