12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesLeasing EFL - co mówią klienci?

Leasing EFL – co mówią klienci?

-

EFL odnotowuje imponujący wzrost satysfakcji klientów i lojalności marki, osiągając rekordowy wynik NPS 68 punktów w 2023 roku.

To o 4 punkty więcej niż w roku poprzednim, co świadczy o silnym przywiązaniu klientów do firmy i jej usług.

Badanie satysfakcji przeprowadzone przez niezależną agencję badawczą IPSOS w 2023 roku objęło 1141 klientów EFL oraz 250 klientów konkurencji. Wyniki pokazują, że EFL nie tylko zyskała nowych promotorów, ale również utrzymała wysoki poziom zadowolenia wśród dotychczasowych klientów.

Klienci doceniają EFL za:

  • szeroką gamę produktów i usług leasingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb,
  • atrakcyjne warunki finansowania,
  • szybki i sprawny proces obsługi klienta,
  • wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Odzwierciedleniem rosnącej satysfakcji jest rekordowy wynik sprzedażowy EFL w 2023 roku. Leasingodawca sfinansował aktywa o łącznej wartości blisko 9,3 mld zł, co oznacza wzrost o 7% w stosunku do 2022 roku. To kolejny rok z rzędu, w którym EFL odnotowuje rekordowe wyniki sprzedaży.

Ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych dla polskiego biznesu. Zaczęliśmy go dwucyfrową inflacją i wysokim poziomem stóp procentowych, a na przedsiębiorców czekały zaplanowane dwie podwyżki wynagrodzenia minimalnego i minimalnych stawek godzinowych. Koszty prowadzenia działalności w przypadku wielu firm przewyższały zyski, a w najczarniejszych scenariuszach prowadziły do upadłości. W drugiej połowie roku pojawiło się światełko w tunelu, inflacja wróciła do jednocyfrowego wyniku, powrócił optymizm – powiedział Radosław Woźniak, prezes zarządu EFL.

EFL konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku leasingowym w Polsce. Na koniec 2023 roku udziały rynkowe Grupy EFL wyniosły 9,1%.

Grupa stawia na dalszy rozwój i wzmacnianie pozycji lidera na rynku leasingowym. Firma planuje kontynuować inwestycje w innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz rozszerzać swoją ofertę o nowe produkty i usługi.

patronat medialny
ŹródłoEFL
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...