29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesLech Zasławski - nowy wiceprezes Banku Credit Agricole

Lech Zasławski – nowy wiceprezes Banku Credit Agricole

-

Lech Zasławski dołączył do zarządu banku Credit Agricole, obejmując stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar finansów.

Lech Zasławski jest związany z Credit Agricole od 18 lat. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Obszarem Controllingu i Strategii, będąc jednocześnie członkiem Top Executive Managementu. Współtworzył kluczowy plan rozwoju banku, co umożliwiło zwiększenie inwestycji w transformację Credit Agricole oraz przyspieszenie realizacji strategii banku.

Dołączenie do zarządu banku, w którym pracuję w zasadzie od początku swojej kariery zawodowej, to dla mnie duże wyróżnienie. Zawsze zależało mi na tym, żeby mój bank rozwijał się i miał coraz więcej zadowolonych klientów. Nic się tutaj nie zmienia. Nadal będę konsekwentnie o to zabiegał. – mówi Lech Zasławski, nowy wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

Wykształcenie i Pasje

Lech Zasławski ukończył Wydział Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, specjalizując się w zarządzaniu systemami finansowymi. Dodatkowo, odbył kurs International Business Course w Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii. Nowy wiceprezes ma 42 lata i jest ojcem dwójki dzieci. Prywatnie pasjonuje się sportem, zwłaszcza crossfit i bieganiem. Obecnie interesuje się również muzyką.

Źródło: Credit Agricole

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!