29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaTurystykaLecimy na wakacje! Lotnisko Wrocław otwiera letnią siatkę połączeń

Lecimy na wakacje! Lotnisko Wrocław otwiera letnią siatkę połączeń

-

31 marca Port Lotniczy Wrocław uruchamia letnią siatkę połączeń, bogatą w nowe kierunki i atrakcyjne połączenia z południem Europy.

Wśród nowości znajdziemy rejsy do Helsinek, Marsylii, Oslo i Kopenhagi. Nie zabraknie też popularnych kierunków z poprzednich sezonów, jak Agadir, Ateny, Kreta, Podgorica, Piza czy Walencja.

Nowe kierunki na horyzoncie

1 kwietnia po raz pierwszy z wrocławskiego lotniska wystartują samoloty do Helsinek. Stolica Finlandii to nie tylko idealne miejsce na krótki wypad w chłodniejszym klimacie, ale również ważny hub lotniczy, oferujący połączenia z każdym kontynentem. Połączenie będzie realizowane przez Finnair, a loty zaplanowano na wszystkie dni tygodnia.

Kolejną nowością jest Marsylia. Położone nad Morzem Śródziemnym miasto słynie z pięknej przyrody, kolorowych ulic i bogatego życia kulturalnego. Loty do Marsylii będą realizowane przez Ryanair w piątki i poniedziałki.

W ofercie lotniska powracają również Kopenhaga i Oslo. Do stolicy Danii polecimy z Norwegian trzy razy w tygodniu, a do stolicy Norwegii dwa razy w tygodniu.

Powroty hitów z poprzednich sezonów

W siatce połączeń utrzymują się nowości zimy, m.in. Agadir. Marokański kurort nad Oceanem Atlantyckim oferuje zarówno bogate życie nocne, jak i fantastyczne warunki do wypoczynku w afrykańskim słońcu. Rejsy do Agadiru będą realizowane w poniedziałki i piątki.

Nie zabraknie też popularnych kierunków z południa Europy. Wśród nich znajdziemy m.in. Ateny, Kretę, Podgoricę, Pizę, Walencję i Malagę. Hitem sezonu może okazać się również Zadar, który w ubiegłym roku cieszył się rekordowym zainteresowaniem.

Szczegółowy rozkład lotów dostępny jest na stronie internetowej Portu Lotniczego Wrocław.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!