29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneLegnicaLeLeGra - wielki finał koncertowy

LeLeGra – wielki finał koncertowy

-

W najbliższy piątek, 25 sierpnia, o godz. 17:00 na Muszli Koncertowej odbędzie się zjawiskowy finał LeLeGra – Legnickiego Letniego Grania. Czworo wyjątkowych artystów, Emilia Tomaszczyk oraz zespoły Evolution, Lift Off i XAOO, dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Cykl koncertów LeLeGra to nie tylko muzyka – to wakacyjna uczta dla duszy. Tegoroczna edycja zbliża się ku końcowi, a piątkowy finał to kwintesencja kreatywności muzycznej i emocji.

Emilia Tomaszczyk to artystka z korzeniami w Legnicy. Ukończyła Szkołę Muzyczną i doskonaliła swój wokal na międzynarodowym kursie wokalnym. Jej repertuar obejmuje zarówno klasyczne arie, jak i muzykę rozrywkową. Nie tylko śpiewa – również recytuje wiersze i ożywia bajki.

Zespół Evolution w swoim brzmieniu łączy moc rocka alternatywnego z subtelnymi akustycznymi momentami. Kapela jest z Lubina i podąża przez lata ewolucji zarówno w składzie, jak i w stylu muzycznym. Ich utwory to mieszanka ekspresji i zróżnicowania.

Lift Off to zespół, który powstał z przypadku i przemieniającej się opowieści. Ich celem jest wyrażenie nieuchwytnego stanu ducha poprzez dźwięk. Muzyka to dla nich podróż, a każdy dźwięk jest kamieniem milowym w niezwykłej opowieści.

Zespół XAOO to muzyczne wyzwanie, które pojawiło się w 2018 roku. Po przerwie, teraz wzmocniony i odnowiony, kontynuuje swoją podróż. Ich niezdefiniowany gatunek eksploruje granice rocka, psychodelii i wyjątkowych harmonii.

Źródło: Legnickie Centrum Kultury

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!