niedziela, 3 marca, 2024

Linie Emirates rekrutują we Wrocławiu – dni otwarte

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Emirates poszukują kandydatów do swojego międzynarodowego zespołu personelu pokładowego. W maju zaplanowane są dni otwarte w trzech miastach. 

Linie lotnicze poszukują osób, które z pasją będą pracować na pokładach Emirates. Z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów Emirates, idealny kandydat powinien dbać zarówno o obsługę, jak i o procedury bezpieczeństwa. Cała załoga Emirates ma szanse zdobyć światowej klasy doświadczenie w najnowocześniejszym obiekcie linii lotniczych w Dubaju.

Harmonogram dni otwartych:

  • Warszawa: 14 maja w Hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre (ul. Twarda 52)
  • Gdańsk: 16 maja w Hotelu Grano Gdańsk (ul. Pszenna 3)
  • Wrocław: 18 maja w Hotelu Wyndham Wrocław Old Town (ul. Świętego Mikołaja 67)

Kandydaci powinni dysponować CV w języku angielskim oraz aktualnym zdjęciem. Przed spotkaniem warto dokonać wstępnej rejestracji na stronie www.emiratesgroupcareers.com/cabincrew. Jeśli ktoś nie złożył wniosku online, może to zrobić podczas dnia otwartego.

Więcej informacji na temat wymagań dotyczących procesu selekcji kandydatów można znaleźć na stronie www.emirates.com/careers. Warto zarezerwować cały dzień na proces rekrutacji. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu dostaną szczegółowe informacje o kontynuowaniu procesu jeszcze tego samego dnia.

Emirates oferują kandydatom wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego. Doskonałe zaplecze szkoleniowe i szeroką gamę programów rozwojowych. Cała załoga Emirates na co dzień mieszka w ekscytującym, kosmopolitycznym Dubaju. Załoga korzysta z atrakcyjnego pakietu zatrudnienia. Obejmuje on szereg korzyści:

  • wynagrodzenie wolne od podatku,
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę,
  • bezpłatny transport do i z pracy,
  • doskonałą opiekę medyczną,
  • ekskluzywne zniżki na zakupy i rozrywki w Dubaju.Rozwijająca się globalna sieć Emirates oferuje wiele możliwości podróżowania na 6 kontynentach. Załoga pokładowa Emirates korzysta z atrakcyjnych ulg w zakresie podróży dla siebie oraz swoich rodzin i przyjaciół do wszystkich miejsc docelowych, do których latają linie lotnicze.

Emirates latają do Warszawy od ponad 9 lat i obecnie oferują codzienne loty do Dubaju.

Źródło: infoWire.pl

NAJNOWSZE

POLECAMY