12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaKulturaLiterackie akcenty z okazji Święta Wrocławia

Literackie akcenty z okazji Święta Wrocławia

-

Wrocław obchodzi swoje Święto 24 czerwca. W związku z tym przez kilka dni organizowane są różnorodne wydarzenia. W tym roku Wrocławski Dom Literatury dołączył do programu, zapraszając na Bookowisko, warsztaty dla dzieci z Pawłem Pawlakiem oraz spotkanie z Tomaszem Kocowskim, autorem powieści „Brassel”.

Bookowisko i warsztaty już ruszyły! Bookowisko to kiermasz, gdzie można sprzedać lub wymienić książki, który odbędzie się 17 czerwca w Przejściu Garncarskim. Zainteresowani wystawcy mogą się zgłaszać, wysyłając e-mail na adres info@literatura.wroclaw.pl. Na Bookowisko zapraszamy także miłośników książek z drugiej ręki. Jest to świetna okazja, by znaleźć tanie lektury na wakacje. Na wydarzeniu będzie również stoisko Wydawnictwa Warstwy z atrakcyjnymi rabatami.

Tego samego dnia, w klubie Proza, odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci z Pawłem Pawlakiem, autorem książki „Felcia, czyli szkice z kichającym berecikiem”. Zapisy można dokonywać przez e-mail na adres info@literatura.wroclaw.pl.

Po Bookowisku odbędzie się spotkanie z Tomaszem Kocowskim, autorem powieści „Brassel”. Spotkanie będzie miało miejsce o 15:00 w klubie Proza. Autor opowie o swojej książce, której fabuła rozgrywa się w XIX wieku we Wrocławiu. Wstęp jest wolny.

Święto Wrocławia to doskonała okazja do cieszenia się literaturą i sztuką. Zapraszamy wszystkich miłośników książek i twórczości do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.

Źródło: Wrocławski Dom Literatury

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...