23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaBiznesMade in Wrocław 2023. Technologia, rozwój i globalne zmiany

Made in Wrocław 2023. Technologia, rozwój i globalne zmiany

-

17 października we Wrocławiu odbędzie się siódma edycja konferencji Made in Wrocław.

Wydarzenie skupi się na trzech głównych tematach: technologii, rozwoju regionu i globalnych zmian. Konferencja Made in Wrocław to nieodłączna część wrocławskiego kalendarza technologicznego. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Tech Generation” i skupi się na rozwoju i trendach w świecie IT.

Wśród prelegentów znajdą się czołowi eksperci z branży, m.in.:

  • Michał Sadowski, CEO Brand24
  • Paulina Basta, CEO DataWalk
  • Sandra Wiktorko, założycielka Perspektywy Women in Tech
  • Bartek Pucek, CEO AI4Good

Rozwój regionu

Made in Wrocław to nie tylko konferencja technologiczna, ale także wydarzenie promocyjne, które ma na celu pokazanie potencjału Wrocławia jako centrum biznesowego i innowacyjnego.

Nic bardziej nie napędza koniunktury regionu i miasta niż kreatywni, ciekawi świata i innowacyjni ludzie, dzięki którym Wrocław i Dolny Śląsk są tak chętnie wybierane jako miejsce do pracy, do życia i do rozwoju – również osobistego – opowiada Monika Ciesielska-Mróz, Dyrektorka wrocławskiego biura Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce (AmCham).

W ramach konferencji odbędą się panele dyskusyjne poświęcone wyzwaniom i szansom stojącym przed regionem, a także prelekcje dotyczące inwestycji zagranicznych.

Globalne zmiany

Ostatnim tematem, który zostanie poruszony podczas konferencji, są globalne zmiany gospodarcze i społeczne. W ramach tego bloku odbędą się panele dyskusyjne poświęcone m.in. przyszłości branży automotive czy wpływowi technologii na rynek pracy.

Siódma edycja Made in Wrocław odbędzie się 17 października 2023 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Wstęp na wydarzenie wymaga zakupu biletu.

Źródło:

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!