29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaSportMatthew Vitale jest nowym rozgrywającym Panthers Wrocław

Matthew Vitale jest nowym rozgrywającym Panthers Wrocław

-

Panthers Wrocław ogłosili nazwisko swojego rozgrywającego na sezon 2023 w European League of Football. Zespół będzie prowadzony przez Matthew Vitale. 

Matthew Vitale ma za sobą udane występy w drużynie Jackson State Tigers, reprezentującej pierwszą dywizję NCAA. 26-letni zawodnik zdobył liczne wyróżnienia podczas swojej gry w Stanach Zjednoczonych. Otrzymał m.in. nagrodę dla MVP konferencji California Football oraz dwukrotnie został nominowany do AAC All-Academic Team.

Dołączyłem do Panthers Wrocław, aby wywalczyć mistrzostwo European League of Football, każda osoba w naszej organizacji ma dokładnie ten sam cel. Możliwość gry w lidze europejskiej to dla mnie wielkie wyróżnienie. Pobyt za granicą i profesjonalna gra w futbol to niesamowita okazja, którą chcę w pełni wykorzystać. Wrocław to świetne miejsce do rozwoju kariery, mamy znakomitych trenerów i zawodników, którym w pełni ufam. Jestem przekonany, że to będzie niesamowity i wyjątkowy sezon – mówi sam Vitale.

Zmiana w składzie

Matthew Vitale zastąpi w składzie Panthers Wrocław Nika Rango, z którym klub niedawno rozwiązał kontrakt. Vitale jest ostatnim zawodnikiem zza granicy, który dołączył do zespołu na sezon 2023. Oprócz niego, wrocławianie pozyskali jeszcze trzech graczy ze Stanów Zjednoczonych: Tony’ego Tate’a (WR), Arteviusa Smitha (DB) oraz Solomona Browna (DL).

Rozpoczęcie rozgrywek

Panthers Wrocław rozpoczną swoje występy w European League of Football od domowego spotkania z drużyną Hamburg Sea Devils. Mecz odbędzie się 3 czerwca o godzinie 17:00 na Stadionie Olimpijskim. To będzie pierwsza okazja dla kibiców, aby zobaczyć nowego rozgrywającego w akcji i wesprzeć swoją drużynę.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!