12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportMiodrag Rajković obejmuje stery Śląska Wrocław

Miodrag Rajković obejmuje stery Śląska Wrocław

-

Miodrag Rajković został nowym trenerem koszykarskiego Śląska Wrocław.

Serb podpisał kontrakt z klubem, który obowiązuje do końca bieżącego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Nowy szkoleniowiec Śląska posiada bogate CV, które z pewnością budzi respekt. W Polsce zbudował reputację jednego z najlepszych trenerów, co potwierdzają liczne sukcesy z Turowem Zgorzelec. Zdobyte tam mistrzostwo i dwa wicemistrzostwa kraju, a także regularne występy w europejskich pucharach, stanowią imponujący dorobek.

Warto również podkreślić, że Rajković posiada doświadczenie w pracy w różnych ligach i kulturach. Poza Polską prowadził drużyny w Japonii i na Węgrzech, co z pewnością uczyniło go bardziej wszechstronnym i elastycznym trenerem.

Nowy trener Śląska staje przed kilkoma wyzwaniami. Po pierwsze, musi zintegrować się z zespołem i zbudować z nim odpowiednie relacje. Po drugie, jego zadaniem będzie poprawa wyników drużyny, która w tym sezonie nie spisywała się najlepiej. Po trzecie, Rajković będzie musiał sprostać oczekiwaniom kibiców Śląska, którzy liczą na powrót do sukcesów.

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...