29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocław„Modnie być sobą” - wyjątkowe spotkania i pokazy mody we Wroclavii

„Modnie być sobą” – wyjątkowe spotkania i pokazy mody we Wroclavii

-

Zapraszamy do Wroclavii na event „Modnie być sobą”. Wydarzenie odbędzie się w dniach  11-13 maja. 

Wroclavia organizuje akcję, której celem jest pokazanie mody inkluzywnej, czyli takiej, która jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku, rozmiaru czy płci. Wszyscy odwiedzający centrum będą mieli do dyspozycji tzw. Trendy Roomy, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze trendy w modzie i makijażu.

W przymierzalniach i toaletach Wroclavii pojawią się motywujące hasła, które dodadzą klientom wiary w siebie i poprawią ich nastrój. Ciekawym faktem jest, że organizatorzy mocno akcentują ideę body positive.

Podczas wydarzenia każdy będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych porad stylistów i wizażystów. Nie zabraknie również dwóch pokazów mody oraz spotkań z gośćmi, którzy od lat promują zdrowe podejście do ciała i mody

Wroclavia od zawsze wspiera różnorodność i inkluzywność. Wydarzeniem „Modnie być sobą” chcemy pokazać, że każdy może wybrać trendy odpowiednie dla siebie. Główną atrakcją będą dwa pokazy mody, w których wezmą udział nasi klienci, niezależnie od wieku, sylwetki czy sprawności. Wspólnie udowodnimy, że rozmiary, kroje i style nie wykluczają i pięknie być po prostu sobą – podkreśla Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Wroclavia organizuje wydarzenie, podczas którego klienci będą mogli oddać swoje niepotrzebne ubrania do recyklingu i otrzymać karty podarunkowe na zakupy. Każde oddane ubranie to 10 zł w karcie podarunkowej. Wszystkie zebrane ubrania zostaną przekazane Fundacji Pomaganie Przez Ubranie.

Głównym punktem programu będą dwa pokazy mody, w których udział wezmą klienci Wroclavii wybrani przez dedykowaną komisję. Pokazy odbędą się w sobotę, 13 maja, o godzinie 13:00 oraz 16:00.

Podczas wydarzenia pojawią się również wyjątkowi goście, którzy od lat promują zdrowe podejście do ciała i mody: Ireneusz Korzeniewski, bloger modowy 50+, znany jako Styleman oraz Ewa Zakrzewska, modelka, stylistka i twórczyni internetowa, która promuje ideę body positive.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!