12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościMurapol Osiedle Ferrovia - nowe mieszkania w kameralnej lokalizacji

Murapol Osiedle Ferrovia – nowe mieszkania w kameralnej lokalizacji

-

Grupa Murapol prezentuje nową inwestycję mieszkaniową na wrocławskim Jagodnie. Murapol Osiedle Ferrovia to kameralne osiedle położone z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie kwadrans od centrum miasta.

Osiedle znajduje się przy ul. Konduktorskiej, w spokojnej okolicy z rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się liczne place zabaw, boiska, siłownia oraz tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest bliskość Aquaparku Brochów. Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa zapewnia komfort przyszłym mieszkańcom. Zaledwie 3 minuty autem od osiedla znajdują się sklepy, supermarkety oraz restauracje. Z kolei rodziców ucieszy bliskość placówek oświatowych. W zasięgu 2 kilometrów funkcjonuje co najmniej sześć żłobków, kilka przedszkoli oraz trzy szkoły podstawowe.

Ponadto osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Bliskość ulicy Buforowej pozwala łatwo i szybko dojechać zarówno do centrum, jak i wyjechać z miasta w kierunku południowym. Natomiast w pobliżu osiedla znajduje się stacja kolejowa Wrocław Brochów, dzięki której można przenieść się na stację Wrocław Główny w jedynie 6 minut. Tuż przy inwestycji funkcjonuje także szereg przystanków autobusowych.

Murapol Osiedle Ferrovia oferuje 96 nowoczesnych mieszkań w 48 2-kondygnacyjnych budynkach. Mieszkania mają powierzchnię od 30 do 110 m2 i są dostępne w różnych układach. Wszystkie lokale są wyposażone w balkony lub tarasy, a niektóre z nich mają nawet trzy balkony. Dodatkową przestrzeń plenerową stanowią rozległe tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 106 m2.

W budynkach Murapol Osiedle Ferrovia zastosowano nowoczesne rozwiązania ekologiczne, które przyczynią się do ochrony środowiska. Na dachach budynków zamontowane zostały panele fotowoltaiczne, które zapewnią mieszkańcom dodatkowe źródło energii. Ponadto, w budynkach zastosowano Home Management System, który pozwala lokatorom sterować ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody za pomocą smartfona.

Źródło: Murapol

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...