niedziela, 3 marca, 2024

Muzyka filmowa i tańce w centrum Wrocławia

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

W najbliższą sobotę (22 lipca) na placu Wolności odbędzie się kolejna edycja Potańcówki Wrocławskiej. 

Podczas Potańcówki Wrocławskiej będziemy mieć okazję posłuchać kawałków z filmów sprzed lat oraz nowych seriali. Impreza ma charakter interaktywny, co oznacza, że uczestnicy sami będą mogli wybierać repertuar muzyczny. Głosujcie w komentarzach pod specjalnym postem Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Już pojawiły się prośby o hity z takich produkcji jak „Sobotnia gorąca noc”, „Blues Brothers” czy „Mamma Mia”.

Potańcówka Wrocławska to wyjątkowa okazja do spotkań i dobrej zabawy. Wrocławianki, wrocławianie oraz turyści odwiedzający miasto podczas wakacyjnych podróży bawią się znakomicie. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim pokoleniom i stanowi doskonałą rozrywkę dla każdego.

Organizatorzy Potańcówki Wrocławskiej zadbali o dostarczenie uczestnikom orzeźwiającej wody z owocowymi dodatkami, oferowanej przez MPWiK Wrocław. W celu minimalizacji zużycia plastiku, prosimy uczestników, aby przynieśli ze sobą bidony lub butelki wielorazowe, które będą mogli bezpłatnie napełnić w barze wodnym.

Na Placu Wolności będzie dostępna również specjalna strefa wypoczynku dla osób o szczególnych potrzebach, we współpracy z miejskim biurem Wrocław bez barier. Pojawią się również foodtrucki z przekąskami. Dodatkowo, dla osób pragnących odpocząć, będzie dostępna wygodna strefa relaksu z leżakami.

Potańcówki Wrocławskie są organizowane przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Szczegółowe informacje oraz regulamin imprezy dostępne są na stronie internetowej www.wcrs.pl.

Źródło: WCRS

NAJNOWSZE

POLECAMY