12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławRMF FM wciąż króluje we Wrocławiu, ale Antyradio depcze mu po piętach!

RMF FM wciąż króluje we Wrocławiu, ale Antyradio depcze mu po piętach!

-

Wrocławianie kochają RMF FM! Stacja po raz kolejny udowodniła swoją dominację na lokalnym rynku radiowym, zajmując pierwsze miejsce w badaniu słuchalności za drugie półrocze 2023 roku.

Nie oznacza to jednak, że konkurencja śpi – TOK FM, choć spadło na drugie miejsce, wciąż trzyma się mocno, a Antyradio notuje imponujący wzrost.

RMF FM z 13,6% udziałem w rynku może pochwalić się sporą rzeszą wiernych słuchaczy. Choć wynik ten jest o 1,8 pkt. proc. niższy niż rok wcześniej, stacja wciąż pozostaje poza zasięgiem konkurencji.

Na drugim miejscu podium uplasowało się TOK FM z 11,2% udziałem w rynku. To spadek o 2,5 pkt. proc. w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku, ale biorąc pod uwagę charakter stacji i jej specyficzną publiczność, wynik ten nie powinien budzić obaw.

Podium zamyka Eska, która zanotowała wzrost z 8,9% do 10,3% udziału w rynku. To świetny wynik dla stacji, która konsekwentnie buduje swoją pozycję we Wrocławiu.

Największym zaskoczeniem jest jednak imponujący wzrost Antyradia. Stacja awansowała z piątego na czwarte miejsce, zwiększając swój udział w rynku z 6,3% do 8,3%. To nie lada wyczyn, który z pewnością ucieszy fanów alternatywnej muzyki i nietypowych audycji.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...