29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaNieruchomościNajtańsze nowe mieszkania - ceny i inwestycje

Najtańsze nowe mieszkania – ceny i inwestycje

-

Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące najtańszych nowych mieszkań oferowanych przez różnych deweloperów.

Serwis nieruchomości dompress.pl przeprowadził sondę, aby dowiedzieć się o cenach, metrażach, lokalizacjach i terminach oddania poszczególnych inwestycji.

Develia S.A. oferuje atrakcyjne ceny mieszkań w kilku inwestycjach. W projekcie Cynamonowa Vita we Wrocławiu, ceny zaczynają się od 6999 zł/mkw. Planowany termin oddania to I kwartał 2024 roku. Natomiast w projekcie Południe Vita w Gdańsku, mieszkania są dostępne w cenie 7149 zł/mkw. Oba projekty mają podobny termin oddania. W inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie, ceny mieszkań wynoszą 8099 zł/mkw. Warto zaznaczyć, że XIII etap tego osiedla został już oddany, a XIV etap planuje się ukończyć w październiku tego roku.

Atal to kolejny deweloper oferujący dostępne cenowo mieszkania. W projekcie Zakątek Harmonia II w Warszawie, można nabyć mieszkanie o powierzchni 40 mkw. w cenie ponad 375 tys. zł. Planowany termin oddania to IV kwartał 2025 roku. W projekcie Nowe Miasto Polesie IIIb w Łodzi, najtańsze mieszkanie o powierzchni 38 mkw. kosztuje przeszło 318 tys. zł, a termin oddania to II kwartał 2024 roku. W inwestycji Źródlana 31 Residence w Piotrkowie Trybunalskim, dostępny jest dwupokojowy lokal o powierzchni 34 mkw. w cenie ponad 252 tys. zł.

Ronson Development oferuje mieszkania z segmentu popularnego. W projekcie Miasto Moje na warszawskiej Białołęce, można kupić dwupokojowe mieszkanie o cenie od 429 tys. zł. Natomiast w Viva Jagodno we Wrocławiu, dostępne są gotowe trzypokojowe mieszkania, których ceny zaczynają się od 534 tys. zł.

Archicom dąży do zdywersyfikowanej oferty mieszkań, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Oferują mieszkania zarówno z segmentu popularnego, położone poza centrum Wrocławia, jak i mieszkania premium w centralnych lokalizacjach. Mają również mieszkania o zróżnicowanym metrażu, dostosowane do różnych potrzeb, począwszy od kawalerek, aż do przestronnych apartamentów cztero- i pięciopokojowych.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!