12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościNATEK Poland przenosi się do biurowca Infinity we Wrocławiu

NATEK Poland przenosi się do biurowca Infinity we Wrocławiu

-

NATEK, czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań IT, dołącza do ekipy najemców prestiżowego biurowca Infinity przy ul. Legnickiej 16 we Wrocławiu. Nowe biura, o powierzchni 700 mkw. na 5. piętrze, staną się centralą firmy od maja 2024 r.

NATEK jest liderem rynku CEE w obszarze outsourcingu IT. Firma gwarantuje wsparcie w transformacji cyfrowej dzięki zespołowi ponad 700 ekspertów IT. NATEK zrealizował już ponad 200 projektów o różnorodnej specjalizacji, obejmującej m.in. utrzymanie sieci, wsparcie SAP, obsługę techniczną, chmury obliczeniowe, rozwój oprogramowania, oraz analizę danych i Quality Assurance. W portfolio NATEK znajdują się międzynarodowe giganty z sektorów bankowości, telekomunikacji, ochrony zdrowia, technologii i motoryzacji.

Dzięki większej przestrzeni będziemy mogli zaoferować także znacznie więcej świetnych możliwości pracy wrocławskim talentom technologicznym, które chcą poszerzać swoją bazę wiedzy, bezpośrednio wpływać na przyszłość naszych rozwiązań i rozwijać swoją karierę. Wierzymy, że Wrocław jest miastem z ogromnym potencjałem  innowacyjnym, które stanowi idealne miejsce do rozwoju dla firmy informatycznej. Czujemy się tutaj mile widziani i nie możemy się doczekać dalszej rozbudowy naszego zespołu – skomentowała Jana Kruzliakova, NATEK VP Sales&Marketing.

Ekspansja NATEK w Polsce

NATEK, założony w Brnie w 2004 roku, to firma globalna z biurami w 4 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Ich najnowsza siedziba we Wrocławiu to efekt strategicznej decyzji o przeprowadzce z innego budynku stolicy Dolnego Śląska. W procesie negocjacji, wsparcie doradcze zapewniła firma Brookfield Partners, a Avestus Real Estate reprezentowała JLL. Umowa najmu obejmuje 7 lat.

Infinity – prestiżowy adres dla biznesu

Biurowiec Infinity, o powierzchni 18 727 mkw., łączy w sobie funkcjonalność i najnowsze technologie. Posiada 7 kondygnacji biurowych klasy A, trzypoziomowy garaż podziemny, a także przestrzeń handlowo-usługową. Inwestycja realizowana przez Avestus Real Estate i Alchemy Properties, spełnia najwyższe standardy certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent i WELL Health-Safety, potwierdzając bezpieczeństwo oraz ekologiczny charakter.

Wyjątkowa technologia

Infinity nie tylko zaskakuje imponującym lobby z żywą roślinnością, ale również korzysta z innowacyjnej platformy spaceOS do obsługi najemców. Bezdotykowe rozwiązania, uchylne okna i filtry powietrza najwyższej jakości gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i komfort. Tarasy na dachu z elementami zieleni oraz rozwiązania z myślą o rowerzystach dodają atrakcyjności biurowcowi.

Najemcy

Oprócz NATEK, Infinity przyciągnęło również takie firmy jak Avenga, Divante, Dom Development Wrocław, ingage Poland oraz FutureMeds. Dla mieszkańców Wrocławia dostępne są ogólnodostępne przestrzenie handlowo-usługowe, m.in. klinika stomatologiczna Medicover Stomatology, Gorąco Polecam Smaki z Piekarni, Żabka, restauracja Toscanizzazione oraz UP Klub Fitness z Misją na pierwszym piętrze.

Projekt Infinity to efekt współpracy pracowni AD Studio, wykonawcy Eiffage Polska Budownictwo, i agencji JLL odpowiadającej za komercjalizację. Wszystkie aspekty projektu, od budowy po zarządzanie, są zgodne z kryteriami ESG, dbając o niskoemisyjność i minimalny wpływ na środowisko.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...