14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaEdukacjaNauczyciel Jutr@ | Konkurs dla innowacyjnych pedagogów

Nauczyciel Jutr@ | Konkurs dla innowacyjnych pedagogów

-

Rozpoczęła się kolejna edycja prestiżowego konkursu Nauczyciel Jutr@, organizowanego przez Fundację Orange i Głos Nauczycielski.

Celem inicjatywy jest uhonorowanie wybitnych nauczycieli, którzy w swojej pracy z dziećmi i młodzieżą kierują się empatią, budują pozytywne relacje, uwzględniają indywidualne potrzeby uczniów i wykorzystują nowoczesne technologie w edukacji.

Nauczyciel Jutr@ to nie tylko zawód, to misja. Laureaci konkursu to osoby, które stale poszerzają swoje kompetencje, angażują się w rozwój młodego pokolenia i inspirują do odkrywania świata.

W tym roku zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 8 września 2024 r. Kandydatami mogą być czynni zawodowo nauczyciele ze wszystkich szczebli edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zgłoszenia mogą składać nie tylko sami nauczyciele, ale również dyrekcja szkół, rodzice i uczniowie.

Jury będzie oceniać kandydatów pod kątem:

  • Priorytetowego traktowania dobrastanu i szacunku dla uczniów.
  • Otwartości na prowadzenie angażujących zajęć opartych na dialogu.
  • Stosunek do najnowszej wiedzy pedagogicznej i psychologii rozwojowej.
  • Dążenie do podnoszenia swoich kompetencji medialnych, informacyjnych i cyfrowych.
  • Wykorzystywanie technologii i e-zasobów edukacyjnych do prowadzenia ciekawych i inspirujących lekcji.

Finał konkursu Nauczyciel Jutr@ odbędzie się 8 października 2024 roku w Warszawie. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci wizyty studyjnej w szkołach zagranicznych.

Nauczyciel Jutr@ to nie tylko konkurs, ale również społeczność. Laureaci otrzymują wsparcie merytoryczne i rzeczowe, a także możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!